Ceniony polski kardiolog, Andrzej Mariański, przeszedł na emeryturę prawie 20 lat temu, lecz jak sam twierdzi: „Jak czujesz się staro, to jesteś stary. Ja się czuję młodo – sercem i ciałem.” Znajomi i dawni pacjenci wciąż proszą go o porady, o to, co robić, by cieszyć się długim życiem i pogodą ducha, jak on.

Doktor Mariański twierdzi, iż sekret długowieczności kryje się w pozytywnym nastawieniu, ale też w jak najdłuższym utrzymaniu dobrego stanu naczyń krwionośnych. Jeśli pozostają czyste i zdrowe, możesz żyć przez nawet setkę lat albo i dłużej, i czuć się zupełnie zdrowym.

Nasz reporter przeprowadził wywiad z panem Mariańskim, który wytłumaczył swą metodę oczyszczania naczyń krwionośnych, przedłużającą życie.

Twierdził Pan wielokrotnie, iż czyste naczynia krwionośne mają istotny wpływ na zdrowie. Dlaczego?

To proste. Funkcjonowanie organów i układów organizmu zależy od jakości krążenia krwi. Krążenie krwi oznacza dostarczanie tlenu i składników odżywczych do organów wewnętrznych, a także zbieranie dwutlenku węgla i produktów przemiany materii. W dzieciństwie i młodości sporo się ruszamy, naczynia są nowe, elastyczne, czyste – odżywianie organów jest na wysokim poziomie. Z wiekiem poruszamy się mniej, a nasze naczynia zaczynają się zanieczyszczać. Dzieje się tak z powodu kilku czynników, nie tylko szkodliwych (przykładowo: palenie, niezdrowa dieta, siedzący tryb życia, wysokie stężenie smogu w powietrzu), lecz również naturalnych (odkładanie lipidów – proces zachodzący we wszystkich organizmach).

Co to znaczy, że naczynia krwionośne są „zanieczyszczone”?

Wyobraźmy sobie rury pełne rdzy oraz odpadów. Co się dzieje? Czysta, zdrowa woda ma problemy z dotarciem do celu. Zwiększa się wówczas ciśnienie, wytracają się wartości odżywcze, a sama woda ma nieprzyjemny smak. Podobnie wygląda to w naczyniach krwionośnych. Kiedy cholesterol lub inne substancje odkładają się - wzrasta ciśnienie (zapchane naczynia krwionośne stanowią główną przyczynę nadciśnienia!), krew staje się skażona zanieczyszczeniami, a przepływ krwi zostaje zaburzony. W rezultacie wszystkie organy i układy organizmu podlegają przemianom.

Ludzkie ciało zaczyna się starzeć. Jeśli pamiętasz o oczyszczaniu naczyń krwionośnych, masz szansę przeżyć wiele lat więcej bez bólu stawów czy organów, z wspaniale funkcjonującym mózgiem. Innymi słowy, oczyszczanie naczyń krwionośnych jest w stanie wydłużyć życie i zdrowie. A to nie jest tylko teoria. Rekomendowałem tą metodę własnym pacjentom oraz sam ją stosowałem. Każdy, kto przestrzegał mych rad, przeżył osoby w podobnym wieku.

image-1
W ten sposób naczynia stopniowo się zapychają. Jeśli nigdy nie oczyszczało się naczyń krwionośnych, a ma się ponad 40 lat, zawierają one wiele nieczystości. Mogą one mieć wpływ na Wasze zdrowie.

Jakie patologie mogą prowadzić do “zanieczyszczonych” naczyń krwionośnych?

Jak już wspomniałem, cały organizm na tym cierpi. Ale przede wszystkim dotyka to organów i układów bezpośrednio powiązanych z przepływem krwi – czyli układu sercowo-naczyniowego.

Nieczystości w naczyniach krwionośnych mogą powodować występowanie następujących chorób:

 • Miażdżyca

  Naczynia przestają funkcjonować: drobne naczynia krwionośne są zupełnie zapchane, a główne naczynia zawierają spore pokłady cholesterolu.

 • Choroba niedokrwienna serca

  Powodowana jest regularnym niedoborem krwi w naczyniach wieńcowych, który z kolei jest skutkiem zanieczyszczonych naczyń krwionośnych.

 • Udar mózgu

  Zaburzenie dopływu krwi do tkanek mózgu może skutkować obumieraniem zakończeń nerwowych, co prowadzi do utraty niektórych funkcji organizmu.

 • Nadciśnienie

  Nieczystości w naczyniach krwionośnych powodują zwężenie naczyń i wzrost ciśnienia krwi. Żylaki pojawiają się wewnątrz ciała, nie tylko na nogach. Hemoroidy stanowią jedno z następstw zwężenia żył.

 • Zakrzepica tętnicza i żylna

  Nieczystości odkładające się w naczyniach krwionośnych tworzą zakrzepy – naczynia krwionośne zaczynają obumierać – co może prowadzić do obumarcia grup komórek wewnątrz organu. Jeśli zakrzepy oderwą się i dostaną się do krwi, może dojść do zablokowania tętnic serca, zawału serca - co w 70% przypadków kończy się śmiercią.

Sytuacja ta jeszcze się pogarsza. Choroby układu krążenia odpowiadają za 4 razy więcej zgonów niż inne przyczyny. Lekarze są świadomi tego faktu, wiedzą, że naczynia krwionośne wymagają oczyszczania, ale z jakiegoś powodu polska służba zdrowia lekceważy to. Większość lekarzy przepisuje środki na obniżanie ciśnienia krwi w przypadku nadciśnienia. Nie mają one jednak na celu leczenia, mają jedynie tymczasowy efekt. Konieczne jest oczyszczanie naczyń krwionośnych. Swoją drogą, metoda ta stosowana jest w krajach zachodnich od wielu lat u wszystkich osób w wieku 35-40 lat. Zawsze mnie dziwiło, dlaczego tutaj nie jest tak samo. Z kolei wszyscy moi pacjenci wiedzą o potrzebie oczyszczania naczyń krwionośnych.

Czy istnieją jakieś objawy, dzięki którym możemy wykryć zapychanie się naczyń krwionośnych?

Oczywiście. Do głównych objawów należą:

 • Migreny

 • Zaburzenia pamięci

 • Chroniczne zmęczenie

 • Bezsenność

 • Problemy „łóżkowe”

 • Zaburzenia wzroku i słuchu

 • Nadciśnienie

 • Zaburzenia oddychania

 • Blada skóra nóg

 • Ból mięśni i stawów

Nie można ich lekceważyć. Bez względu na to, czy odczuwa się któryś z tych objawów, po ukończeniu 30. roku życia konieczne jest oczyszczanie swych naczyń krwionośnych co najmniej raz na 5 lat. Zapewnia to żelazne zdrowie.
Naczynia krwionośne mają zdolność gromadzenia nieczystości, zwłaszcza w przypadku dojrzałych osób. Nie trzeba wcale zajadać się burgerami i frytkami. Nawet spożywanie kiełbasy lub jajek sadzonych powoduje odkładanie się pewnej ilości cholesterolu w naczyniach krwionośnych, który z czasem się nagromadza.

Prosimy podzielić się swym sekretem oczyszczania naczyń krwionośnych.

Aż do niedawna proces oczyszczania naczyń krwionośnych zajmował kilka miesięcy. Przez lata gromadziłem rośliny lecznicze, dobierałem odpowiednie proporcje i przygotowywałem sobie specjalny napar. Teraz nie jest to już konieczne, gdyż moi koledzy po fachu z Instytutu Chorób Układu Krążenia opracowali dobry i przystępny cenowo środek na oczyszczanie naczyń krwionośnych – Cardiotons. W istocie środek ten reguluje ciśnienie krwi oczyszczając naczynia krwionośne. Jego regularne stosowanie jest w stanie wyeliminować przyczyny najgroźniejszych chorób układu sercowo-naczyniowego.

Powinienem dodać, iż nie zawiera on żadnej chemii, jedynie skoncentrowane ekstrakty ziołowe o właściwościach oczyszczających naczynia krwionośne. Dlatego właśnie jest on tak korzystny dla organizmu.

Wielu pacjentów ciągle wypytuje mnie o porady na temat udrażniania tętnic i przywracania prawidłowego krążenia. Ostatnio rekomenduję im wyłącznie Cardiotons. Jest on niezwykle wydajny. Osobiście przekonałem się, że to najskuteczniejszy środek tego typu na rynku.

W jego skład wchodzą:

 • Karczoch zwyczajny

  Ekstrakt z tej rośliny może wspierać obniżanie poziomu cholesterolu, wspomóc oczyszczanie organizmu z tłuszczów, a także zadbać o elastyczność naczyń krwionośnych.

 • Rdest wielokwiatowy

  Może wspierać regulację ciśnienia krwi, a także wspomóc rozszerzanie naczyń krwionośnych, co może zmniejszać ryzyko tworzenia się skrzepów.

 • Miłorząb dwuklapowy

  Roślina, która może wspomagać ogólną pracę organizmu, wspierać utrzymanie cholesterolu na odpowiednim poziomie, może także usprawniać przepływ krwi i przeciwdziałać powstawaniu zakrzepów.

 • Berberys pospolity

  Może wywierać korzystny wpływ na układ sercowo- naczyniowy, wpływać na regulację ciśnienie krwi i pracę serca. Może również przyczyniać się do ograniczenia wchłaniania cholesterolu.

Oficjalne statystyki badań klinicznych, zostały opublikowane na stronie Instytutu Chorób Układu Krążenia. Wzięło w nich udział ponad 2 tys. pacjentów po kuracji Cardiotons

Wyniki badań:

 • Stabilizacja ciśnienia krwi w ciągu 1-2 dni po przyjęciu Cardiotons – w 85% przypadków

 • Stabilizacja tętna pod koniec kuracji – w 97% przypadków

 • Pełne oczyszczenie naczyń krwionośnych ze złogów cholesterolu po kuracji – 94% pacjentów

 • Zwiększona skuteczność zapobiegania chorobom przewlekłym – u 80% pacjentów

 • Poprawa ogólnego stanu zdrowia – u 100% pacjentów

 • Brak efektów ubocznych w trakcie kuracji – u 100% pacjentów

Aby utrzymać czystość naczyń krwionośnych, zalecam powtarzanie kuracji co 1-2 lata. Szczególnie radzę to osobom starszym. Pomoże Wam to wzmocnić swe zdrowie i opóźnić występowanie oznak starzenia. Czyste naczynia krwionośne są gwarancją zdrowia.

Ile kosztuje Cardiotons?

Wszyscy dobrze wiemy, że większość emerytów ma ograniczony budżet na leki. Na szczęście Cardiotons jest przystępny cenowo.

Panie Mariański, dziękujemy za podzielenie się tymi istotnymi informacjami w naszym wywiadzie.

Tak nieoficjalnie, pan Mariański przyznał się, że lubi prace ogrodowe i często pomaga swym dzieciom, które są w wieku przedemerytalnym. Jego żona również jest osobą długowieczną, ma ona 85 lat. Oboje poddają się co roku terapii oczyszczania naczyń krwionośnych. Profesor jest przekonany, iż to jedyne, co utrzymuje ich przy życiu.

Ważne! Ze względu na wysoki popyt, ograniczyliśmy czas trwania kampanii! Obecny etap potrwa do do 23:59! Do tego czasu każdy może zakupić Cardiotons z 55% dofinansowaniem w cenie 317 zł 147 zł . Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a nasz konsultant się z Tobą skontaktuje w celu ustalenia innych informacji.

Już teraz zamów Cardiotons za jedyne
317 zł
147 zł

Specjalna oferta ważna do
23:59

Stara cena: 317zł

Nowa cena: 147zł