Raoud Slim Patches Raoud Slim Patches


ODCHUDZANIE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE, WSZYSTKO DZIĘKI KETOBOOSTER

Już w 4 tygodnie możesz skutecznie przyspieszyć metabolizm, zmniejszyć apetyt i stracić do 89% tkanki tłuszczowej.

Rabat do 55%

317 zł 147 zł


POZOSTAŁE PAKIETY:
3

produc

PRZED

produc

PO

„Nie poznaję się
w lustrze”
„Nie poznaję się w lustrze”

Dzięki Ketobooster osiągnęłam idealną sylwetkę. Boczki na moim brzuchu zniknęły już po 10 dniach kuracji. Schudłam bez diet, ćwiczeń i niepotrzebnych wyrzeczeń, ale przede wszystkim bez efektu jojo. Moi przyjaciele też mnie nie rozpoznają. Ważę 16 kg mniej!

Kasia, 32 lata

Schudłem 16 kg dzięki Ketobooster

KETOBOOSTER TO
NUMER 1 WŚRÓD EKSPERTÓW

quote
doctor

Robert Makowski
Dietetyk

Nazywam się Robert Makowski. Prowadzę własny gabinet dietetyczny od ponad 20 lat. Do tej pory swoim klientom polecałam różne diety i ćwiczenia, jako jedyny sposób na odchudzanie. Wszystko się zmieniło, gdy poznałem Ketobooster.

Ketobooster to innowacyjny produkt, jego skuteczność potwierdzają specjalistyczne badania. Wykazały, że przybieranie na wadze głównie zależy od metabolizmu i apetytu człowieka. Jeśli organizm nie może spalić nadmiaru kalorii, tłuszcz odkłada się w tkankach. Z drugiej strony, gdy organizm naturalnie zmniejsza wchłanianie tłuszczów, jest w stanie je łatwo spalić. Pozbywa się lipidów automatycznie, pozostawiając ciało w prawidłowej wadze.

Ketobooster skutecznie spala tłuszcz, nawet z najbardziej kłopotliwych części ciała.

JAKA JEST TAJEMNICA DZIAŁANIA
KETOBOOSTER?

tape

Niezależnie od ilości spożywanych kalorii Twój organizm zacznie naturalnie spalać tkankę lipidową. Pod koniec kuracji usuwane jest 89% zbędnego tłuszczu.

tape

Zawarte w preparacie naturalne substancje działają na podwzgórze (podkorowa część mózgu odpowiedzialna za uczucie sytości), skutecznie hamują apetyt w ciągu dnia i zmniejszają uczucie głodu w nocy. Dodatkowo uwalniają w organizmie dopaminę, co znacznie poprawia samopoczucie.

tape

Biomedycznie dobrane składniki bezpośrednio wpływają na procesy metaboliczne, przyspieszając metabolizm o 70%. Organizm natychmiast wykorzystuje wszystkie składniki z pożywienia, aby uzyskać niezbędną energię. Skutecznie stymuluje poziom endorfin i redukuje nagromadzony stres.

LICZNE BADANIA LABORATORYJNE POTWIERDZAJĄ, ŻE KETOBOOSTER WYKAZUJE PRAWIE 97,8% SKUTECZNOŚCI BEZ WZGLĘDU NA STOPIEŃ OTYŁOŚCI

Tak spektakularne efekty spowodowane są natychmiastowym spalaniem tkanki tłuszczowej naturalnie, automatycznie i bez wysiłku:

 • Błyskawicznie redukuje wagę - do 15 kg w 1 miesiąc
 • Spala tłuszcz przez 24 godziny na dobę
 • Jest w 100% bezpieczny i skuteczny nawet przy problemach z tarczycą
 • Zmniejsza apetyt nawet o 6 razy
 • Eliminuje złogi i toksyny z organizmu w 7 dni
 • Przyspiesza metabolizm o 70%
 • Gwarantuje efekty niezależnie od wieku i stopnia otyłości
 • Znacznie redukuje cellulit
 • Zapobiega efektowi jojo
image

Zdjęcie przedstawia 1,5 cm różnicy w obwodzie tłuszczu w jamie brzusznej przed stosowaniem i po 2 tygodniach kuracji Ketobooster.

DZIĘKI TYM SKŁADNIKOM, PROCES SPALANIA TKANKI TŁUSZCZOWEJ PRZEPROWADZANY JEST PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ

Ketobooster to kapsułki odchudzające oparte wyłącznie na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego. Zawarte w preparacie substancje aktywne wykazują synergiczne działanie. Dzięki temu automatycznie rozkładają komórki tłuszczowe przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bez wysiłku i diety, a wszystko to w 100% bezpieczny sposób.

 • MoringaPrzyspiesza i zwiększa proces spalania tkanki tłuszczowej oraz wchłanianie tłuszczów do organizmu, wspomaga przywracanie odpowiedniego poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi. Niweluje złe samopoczucie i problemy ze snem, eliminuje cellulit i przyspiesza metabolizm.
 • Zielona herbata – Znacznie hamuje wchłanianie tłuszczów z pożywienia i nasila ich zużycie przez organizm. Wspomaga i przyspiesza trawienie, korzystnie wpływając na metabolizm wątrobowy i przyśpiesza utlenianie tłuszczów.
 • KarczochWspomaga proces trawienia, zawiera znaczne ilości błonnika pokarmowego. Kontroluje hormony odpowiedzialne za regulację poziomu cukru we krwi, dzięki czemu można odczuć sytość przez długi czas. Roślina ta może również hamować rozpad tłuszczów w tkance tłuszczowej i przyspieszać metabolizm. Dodatkowo zawarta w karczochu cynaryna jest polecana osobom zmagającym się z problemami układu pokarmowego, częstymi zaparciami i spowolnionym metabolizmem.
 • ChromPrzyspiesza metabolizm cukrów i białek, dzięki temu waga jest normowana. Dodatkowo odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi. Zmniejsza stężenie cholesterolu we krwi.

POZNAJ 5 GWARANTOWANYCH REZULTATÓW STOSOWANIA KETOBOOSTER - DANE POTWIERDZONE BADANIAMI LABORATORYJNYMI

 • BŁYSKAWICZNIE USUWA NIEPOŻĄDANĄ WAGĘ – POZWALA SCHUDNĄĆ NAWET 15 KG W CIĄGU 30 DNI

  Chlorofil zawarty w zielonej herbacie zwiększa produkcję CA. Jest to rodzaj enzymu, który stymuluje inne enzymy do regulacji masy mięśniowej i 7 razy szybciej inicjuje procesy spalania tłuszczu. Zamienia kwas ATP w cAMP, dzięki czemu przyspiesza rozpad tłuszczów w tkankach lipidowych. Rozłożony tłuszcz jest wypłukiwany z komórek i naczyń krwionośnych, a następnie transportowany do komórek mięśniowych, gdzie ulega redukcji.
 • SKUTECZNIE I AKTYWNIE BLOKUJE GŁÓD I CHĘĆ PODJADANIA

  Głód stanowi zagrożenie dla organizmu, spowalnia naturalne procesy metaboliczne i prowadzi do zwiększonego magazynowania tłuszczu. Przyczynia się też do chęci podjadania. Dzięki Ketobooster naturalne składniki aktywują intensywny proces spalania nagromadzonego tłuszczu. Dostarcza on do krwi glukozę, aminokwasy i kwasy tłuszczowe, dzięki czemu energia z pożywienia jest natychmiast wykorzystywana do odżywiania organizmu.
 • STYMULUJE ORGANIZM DO SPALANIA TŁUSZCZU PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ

  Od momentu rozpoczęcia kuracji, utrata wagi odbywa się automatycznie. Bez względu na to, ile kalorii spożyjesz, Twój organizm wejdzie w proces termogenezy. Dzięki czemu szybko osiągniesz wymarzoną wagę. Bez konieczności liczenia kalorii w posiłkach i przy ciągłym uczuciu sytości. Zapomnisz o procesie odchudzania! Skuteczność metody wynosi 97,8%, co potwierdzają badania laboratoryjne przeprowadzone na całym świecie.
 • PRZYSPIESZA NATURALNY METABOLIZM W PORÓWNANIU DO STANU SPRZED KURACJI

  Biomedyczny dobór składników bezpośrednio wpływa na procesy metaboliczne, przyspieszając je nawet o 75%. To pozwala na utrzymanie właściwego poziomu energii przez cały dzień. Dzięki temu poczujesz się odświeżony, a Twój nastrój znacznie się poprawi. Wkrótce zapomnisz też o porannej kawie i nadal będziesz zmotywowany i aktywny. Innowacyjna formuła skutecznie stymuluje poziom endorfin, jednocześnie niwelując stres. Już w pierwszych dniach stosowania 96% ankietowanych zauważyło poprawę nastroju i energii!
 • CAŁKOWICIE ZWALCZ CELLULIT I ZMINIMALIZUJ RYZYKO EFEKTU JO-JO.

  Ketobooster całkowicie eliminuje cellulit, ponieważ składniki zawarte w formule celują w najgłębsze obszary tkanki tłuszczowej. Jego naturalny, synergiczny i złożony skład całkowicie celuje w źródło problemu. To zapobiega powstawaniu „skórki pomarańczowej” w przyszłości. Co więcej, działając na organizm na poziomie komórkowym, waga stabilizuje się nawet po zakończeniu kuracji, a redukcja lipidów pozwala uniknąć efektu jojo.

KETOBOOSTEER SPRAWIA, ŻE UTRATA WAGI JEST PRZYJEMNA

Kapsułki Ketobooster to bezpieczny i łatwy sposób na skuteczne i maksymalne spalanie tłuszczu. Bioskładniki zawarte w formule poprawią również ogólny stan zdrowia i kondycję. Dzięki temu produktowi będziesz w stanie wyeliminować cholesterol. Uczucie senności i zmęczenia przestaną Ci towarzyszyć, pomimo mniejszego zapotrzebowania na kalorie.

 • GWARANCJA JAKOŚCI

  Innowacyjne kapsułki Ketobooster to najlepszy środek na odchudzanie obecnie dostępny na rynku. Przyspiesza metabolizm, usuwa nadmiar wody z organizmu i skutecznie przyspiesza spalanie tłuszczów obecnych w organizmie.
 • 100% NATURALNY SKŁAD

  Dzięki bioskładnikom zawartym w Ketobooster otrzymujesz gwarancję bezpiecznej utraty wagi. Naturalne mikroelementy są przyswajane przez organizm znacznie szybciej i głębiej niż związki chemiczne, to eliminuje ryzyko wystąpienia szkodliwych skutków ubocznych.
 • BRAK LIMITU WIEKOWEGO

  Uniwersalna formuła Ketobooster została stworzona z myślą o osobach w każdym wieku i płci. Nie ma również znaczenia, dlaczego dana osoba zmaga się ze zbędnymi kilogramami. Dzięki naturalnym składnikom kurację można stosować niezależnie od przyjmowanych leków.

KETOBOOSTER JEST NAJBARDZIEJ SKUTECZNYM ŚRODKIEM NA ODCHUDZANIE DOSTĘPNYM NA RYNKU.

DIETY I ĆWICZENIA LIPOSUKCJA CHIRURGICZNE ZMNIEJSZANIE ŻOŁĄDKA ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE KETOBOOSTER
CENA 200-900 zł miesięcznie Około 3000 zł za obszar 6000 zł za operację 200-500 zł miesięcznie Z rabatem za jedyne 147 zł!
UTRACONA WAGA 4-5 kg miesięcznie 5-10 kg Około 10 kg Około 0,5 kg 15 kg w 30 dni
EFEKT JOJO
checkimg
checkimg
checkimg
checkimg
brak
SKUTKI UBOCZNE Zmęczenie, wolniejszy metabolizm, brak energii Infekcje, przekrwienia, blizny, utrata czucia w danej partii ciała, przebarwienia Infekcje, uszkodzenie śledziony, choroby przewlekłe, stany zapalne Choroby układu pokarmowego, uszkodzenie żołądka brak

OPINIE OSÓB, KTÓRE PRZESZŁY
KURACJĘ KETOBOOSTER
OPINIE OSÓB, KTÓRE PRZESZŁY KURACJĘ KETOBOOSTER

produc

PRZED

produc

PO

„NIE ZNAM NIC LEPSZEGO”

„Jestem mamą, studiuję zaocznie oraz pracuję w sklepie. Mam mało czasu dla siebie. Jedzenie w biegu i podjadanie w nocy miało swój wpływ na mój wygląd. Doszło do tego, że miałam 20 kg nadwagi. Na szczęście odkryłam Ketobooster, to niesamowite kapsułki, które z łatwością pomogły mi schudnąć. Zniknęły boczki i cellulit, a ja mam dużo więcej energii i siły do działania. Z każdym kolejnym dniem czuję się coraz piękniejsza”.

Anna (28lat), Kraków

Schudłam 21 kg dzięki Ketobooster

produc

PRZED

produc

PO

„CZUJĘ SIĘ PIĘKNIE”

„Po dwóch ciążach moja waga pokazała trzycyfrową liczbę. Byłam załamana, nie mogłam spojrzeć na siebie w lustrze. Z pomocą przyszła mi koleżanka, która powiedziała mi o Ketobooster. Czułam, że metabolizm i przemiana materii jest znacznie przyspieszona. Nagromadzony przez ciążę tłuszcz był zdecydowanie szybciej spalany. Po miesiącu stosowania Ketobooster schudłam 14 kg. Teraz czuję się pięknie i nie chodzę już w workowatych ubraniach”.

Sandra (34lata), Olsztyn

Straciłam już 24 kg z Ketobooster

produc

PRZED

produc

PO

„ZAWSZE BYŁAM GRUBSZA”

„Odkąd pamiętam zawsze miałam kilka zbędnych kilogramów. Dzieci w szkole wyśmiewały się ze mnie, przez co sytuacja jeszcze bardziej się pogorszyła. Nie mogłam założyć żadnych modnych ubrań. Przez otyłość byłam bardzo nieśmiała, nie mogłam znaleźć chłopaka. Zaczęłam szukać rozwiązania problemu z wagą i tak właśnie trafiłam na Ketobooster,. W ciągu 60 dni chudłam 27 kg. Nawet nie musiałam rezygnować ze słodyczy i innych przekąsek”.

Kasia (22 lata), Leszno

Schudłam 11 kg z Ketobooster

produc

PRZED

produc

PO

„KETOBOOSTER CZYNI CUDA”

„Ciągłe wyrzeczenia i ciężkie ćwiczenia na siłowni sprawiły, że udało mi się trochę schudnąć. Mimo to nadal nie czułam się dobrze we własnym ciele. Robiłam wszystko, co mogłam, aby poprawić swoją sylwetkę. O Ketobooster dowiedziałam się od córki, która sama postanowiła schudnąć przed swoim ślubem. Powiedziała mi, że nie zna żadnego lepszego i bezpieczniejszego sposobu na odchudzanie. Dzięki kuracji Ketobooster schudłam już 11 kg i znacznie obniżyłam poziom złego cholesterolu”.

Krystyna (55 lat), Szczecinek

Schudłam 30 kg z Ketobooster

produc

PRZED

produc

PO

„WRESZCIE JESTEM SZCZĘŚLIWY”

„Ważyłem 159 kg. Nie mogłem zmieścić się na krzesłach ani fotelach, które były u mnie w domu. Wyniki moich badań były po prostu straszne. Nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu, astma. Byłem naprawdę chory. Trafiłem do szpitala i usłyszałem od pielęgniarek, żebym zamówił Ketobooster. Te nowe kapsułki na odchudzanie, są całkowicie bezpieczne. Kupiłem od razu, po 90 dniach chudłem 45 kg. Teraz czuję się o wiele lepiej!”

Jan (46lat), Kielce

Schudłem 24 kg dzięki Ketobooster

produc

PRZED

produc

PO

„W KOŃCU ROBIĘ TO, CO KOCHAM”

„Przed wypadkiem sport był ważną częścią mojego życia. Regularnie biegałem i chodziłem na siłownię. Niestety uderzył we mnie samochód. Miałem liczne złamania i to zmusiło mnie to pozostania w łóżku przez kilka miesięcy. Ze smutku zacząłem się objadać. Przez ten czas przytyłem 25 kg! Szukając sposobu na odchudzanie, trafiłem na Ketobooster. Po 30 dniach kuracji moja waga zmniejszyła się o 17 kg, a ja mam znacznie więcej energii. Po 3-miesięcznej kuracji czuję się i wyglądam lepiej niż 10 lat temu. Dzięki Ketobooster mogę żyć pełnią życia”.

Krzysztof (52 lata), Radom

Schudłem 45 kg z Ketobooster

TAJEMNICA 24-GODZINNEGO DZIAŁANIA

Preparat swoją wysoką skuteczność zawdzięcza unikalnemu zestawowi składników pochodzenia roślinnego. Zastosowanie tego chronionego patentem środka pozwala na dostarczenie substancji odchudzających bezpośrednio do organizmu, przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu substancje czynne są szybko dostarczane do miejsc, gdzie jest konieczne spalanie tkanki tłuszczowej.

item

ROŚLINNA STRUKTURA, DZIAŁA NA TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ
Dostarczana jest bezpośrednio do komórek

item

GŁĘBOKA WARSTWA SKÓRY
Elementy aktywne usuwają tłuszcze

item

TKANKA TŁUSZCZOWA
Usunięty tłuszcz

Ta innowacyjna formuła nowej generacji została przetestowana przez ponad 340 000 mężczyzn i kobiet na całym świecie. Według statystyk, z Ketobooster całkowita dzienna utrata wagi wśród wszystkich uczestników wynosi ponad 6740 kg.

KETOBOOSTER UWOLNI CIĘ OD NADWAGI:

 • ŁATWO I PRZYJEMNE

  Pamiętaj tylko o regularnym stosowaniu kapsułek i piciu co najmniej 250 ml wody mineralnej do każdej kapsułki. Utrata wagi bez ciężkiej diety i ćwiczeń jest naprawdę możliwa!
 • 100% PEWNOŚCI

  Wyselekcjonowane bioaktywne składniki oraz ziołowy skład stymuluje organizm do przyspieszonego spalania tkanki tłuszczowej bez szkodliwych skutków ubocznych.
 • REKORDOWY CZAS

  Dzięki natychmiastowej absorpcji składników aktywnych Twój metabolizm przyspiesza, dzięki czemu możesz schudnąć nawet 7-8 kg w 15 dni!

„KURACJA KETOBOOSTER NATYCHMIAST USUWA ZBĘDNE KILOGRAMY.”

doctor

Daria Wysocka blogerka, trenerka personalna, magister dietetyki

„Jako zwolenniczka naturalnych metod spalania kalorii mogę polecić Ketobooster w 100%. Dzięki bioaktywnemu, roślinnemu spalaniu tłuszczu, produkt błyskawicznie stymuluje organizm do usuwania złogów. Hamuje apetyt, przyspiesza metabolizm, usuwa nadmiar cholesterolu. Uwielbiam sport, wiem też, że nie każdy ma na to czas. Dlatego Ketobooster to idealny sposób na odchudzanie dla tych, którzy nie lubią bądź nie mogą ćwiczyć. Wśród moich klientów 9 na 10 osób schudło około 15 kg w zaledwie 30 dni!”

KETOBOOSTER POMOŻE CI SCHUDNĄĆ I POPRAWIĆ SWÓJ STAN ZDROWIA
KETOBOOSTER POMOŻE CI SCHUDNĄĆ I POPRAWIĆ SWÓJ STAN ZDROWIA

WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ NA TEJ STRONIE, MASZ PEWNOŚĆ, ŻE KUPUJESZ POTWIERDZONY I ORYGINALNY PRODUKT. JEST ZATWIERDZONY PRZEZ EUROPEJSKĄ GWARANCJĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.
WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ NA TEJ STRONIE, MASZ PEWNOŚĆ, ŻE KUPUJESZ POTWIERDZONY I ORYGINALNY PRODUKT. JEST ZATWIERDZONY PRZEZ EUROPEJSKĄ GWARANCJĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI.

Nie ma wątpliwości, że Ketobooster to najlepszy produkt na odchudzanie na rynku. Potwierdzają to setki tysięcy ludzi na całym świecie. Wasze pozytywne opinie i widoczne rezultaty są naszą najlepszą gwarancją jakości. Dbamy o to, aby każdy otrzymał produkt szybko i bezpiecznie.

guarantee

Wypełnij formularz zamówienia na dole strony. Kurację możesz rozpocząć już dzień po złożeniu zamówienia.

317 zł 147 zł

Raoud Slim Patches
 • Oczyszcza organizm z toksyn i przygotowuje go do utraty wagi
 • Równoważy poziom wody w organizmie
 • Błyskawicznie spala nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Hamuje apetyt i utrzymuje uczucie sytości w mózguPAKIETY POZOSTAŁY NA PROMOCJI:
3