Redakcja donosi:

Producenci aparatów słuchowych bankrutują! Przełomowe odkrycie naukowców z Edynburga rewolucją w walce ze wszelkimi wadami słuchu!

Data powstania artykułu:

Tłumaczenie: dr hab. Ryszard Nowicki

Zdjęcie 1

Grupa brytyjskich naukowców poszła na „wojnę” z producentami aparatów słuchowych. Już ponad 250 tys. Europejczyków porzuciło drogie i nieskuteczne metody walki z niedosłuchem, korzystając tylko z tej formuły. Badania laboratoryjne dowodzą, że w ciągu 4 tygodni kuracja przywraca słyszenie pełnego zakresu dźwięków – od szeptów po wysokie tony.

Dzięki odkrytej przez nas biomedycznej metodzie, znów usłyszysz wyraźną mowę ludzką, dźwięk radia i TV oraz każde wypowiedziane przez księdza słowo. Będziesz doskonale rozumieć tych, którzy mówią cicho i niewyraźnie. Usłyszysz wszystko i wszystkich wokół siebie, nawet z dalszej odległości. Dzięki tej biomedycznej metodzie w sposób automatyczny i pozbawiony wysiłku zaczniesz słyszeć wyraźnie, a niepożądane szumy i trzaski w tle znikną bezpowrotnie...

– mówi Brytyjczyk polskiego pochodzenia, otolaryngolog Bruno Clarke – Cichy, na co dzień wykładający na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Europie, zajmującej się kształceniem słuchu zawodowych muzyków, czyli Clarke’s Academy w Edynburgu.

Zdjęcie doktor

Na zdjęciu prof. Clarke - Cichy który opracował formułę przywracającą dobry słuch.

Profesor nie spodziewał się, że jego odkrycie stanie się wielkim przełomem…

Pisma medyczne okrzyknęły nową kurację wzmacniającą słuch „pionierskim osiągnięciem w laryngologii.” Już blisko 250 tys. osób, którym groziła całkowita głuchota, odzyskało naturalną zdolność słyszenia i uwolniło się od aparatów słuchowych, a naukowiec za swoje osiągnięcie otrzymał tytuł doktora honoris causa w dziedzinie innowacyjnych i naturalnych form walki z postępującą głuchotą. Dzięki jego unikalnej metodzie, nawet osoby, które przez problemy ze słuchem skazane były na wykluczenie z życia społecznego mają możliwość odzyskania nawet 100% sprawności słuchowej, bez drogich aparatów słuchowych, wzmacniaczy słuchu, świecowania uszu czy niezwykle drogich i inwazyjnych zabiegów wszczepiania implantów.

Nowa kuracja w zaledwie 28 dni przywróciła dawną sprawność słuchową nawet tym, którym groziła całkowita głuchota. Jak to możliwe?

Prof. Clarke - Cichy postanowił uwolnić swojego ojca od postępującej głuchoty – i to był początek rewolucji w dziedzinie laryngologii. Naukowiec opracował naturalną, bezpieczną i łatwą w stosowaniu formułę przywracającą słuch. Specjaliści ds. laryngologii nie pozostawiają złudzeń – ta nowa, naturalna kuracja zniszczy rynek aparatów słuchowych.

Biomedyczna formuła makro-molekularna to przełom w walce o dobry słuch

Kuracja profesora odnawia komórki słuchowe, przywracając naturalną zdolność słyszenia. Zestawienie jedynie naturalnych składników działających już na poziomie nanokomórkowym, wykazuje silne właściwości regeneracyjne. Regularne korzystanie z tej metody przywraca sprawność słuchową w krótkim czasie nawet u osób z poważnym ubytkiem słuchu. Niezależnie od płci, wieku oraz przyczyn dolegliwości związanych z utratą słuchu.

Jak doszło do wynalezienia metody przywracającej słuch? Na to pytanie odpowie sam wynalazca formuły prof. Clarke - Cichy.

„W Europie co 3. osoba w wieku 36-95 lat ma problemy ze słuchem. Osoby te często nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Wśród nich aż 2 na 10 jest praktycznie całkowicie głuchych, ale ukrywa ten fakt. Niestety, dotknęło to także mojego tatę.

Tata nie chciał nosić aparatu. Ja również nie chciałem, żeby go stosował, ponieważ znam wiele przypadków, gdzie kończyło się to infekcjami uszu, które tylko pogłębiają niedosłuch. Ojciec walczył z postępującą głuchotą przez wiele lat – katował się zastrzykami w bębenki, „czyścił” pałeczkami, czy jakimś wymyślnym świecowaniem. W pewnym momencie jego głuchota była na tyle zaawansowana, że nie mieliśmy wyboru. Tata musiał zacząć nosić aparat. Inaczej nie mógłby się kontaktować ze światem. Niestety, z każdym upływającym miesiącem słyszał gorzej i zamiast ratować swój słuch, tylko go niszczył. Wskutek postępującej głuchoty czuł się wykluczony z życia społecznego, dosłownie bał się wyjść z domu, by zrobić zakupy w sklepie czy wypić piwo z sąsiadem. I to było inspiracją dla tego wielkiego naukowego odkrycia, które okazało się prawdziwym przełomem w walce z utratą słuchu na skalę światową”.

Profesor postawił sobie za cel stworzenie superskutecznej metody pozwalającej na odzyskanie słuchu, która jednocześnie będzie prosta w stosowaniu. Po roku zaawansowanych badań laboratoryjnych, opracował naturalną, bezpieczną i łatwą w stosowaniu formułę przywracającą słuch, która nie tylko wznawia ruchomość nieaktywnych komórek rzęsatych, ale także całkowicie odwraca proces utraty słuchu. Dzięki niej tysiące Europejczyków słyszy głośno i wyraźnie, a efekty jego pracy przerosły najśmielsze oczekiwania.

Dzięki tej formule ojciec profesora w zaledwie 4 tygodnie odzyskał młodzieńczy słuch, pewność siebie i mnóstwo energii do życia. Ponadto, wyciszył szumy uszne, wzmocnił dźwięki ważne i mowę ludzką, a w efekcie znów słyszy tak dobrze, jak wtedy, gdy miał 25-30 lat. Metoda prof. Clarke’a - Cichego to niewątpliwie bardzo poważna konkurencja dla ogromnych korporacji produkujących aparaty słuchowe, które bardziej niż do uszu nadają się do… szafy.

Zdjęcie aparatu słuchowego

„Aparaty słuchowe to pieniądze wyrzucone w błoto! Jakie są argumenty potwierdzające słuszność tej tezy?”

Powyższe słowa potwierdzają tysiące konsumentów zadowolonych z naturalnej metody regenerującej kanał słuchowy profesora Clarke’a-Cichego, którzy już przeszli kurację i cieszą się wyraźnym i niezawodnym słuchem. Czy właśnie autorska metoda brytyjskiego naukowca sprawi, że niebezpieczne zastrzyki w bębenki, implanty słuchowe, świecowanie uszu, a przede wszystkim horrendalnie drogie aparaty słuchowe staną się przeżytkiem i tak jak to ma miejsce w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii czy w USA, także zdominują polski rynek? Postanowiliśmy wziąć pod lupę znane dotąd metody regenerujące słuch. O opinie na ten temat zapytaliśmy specjalistów. Oto wnioski:

Zdjęcie aparatu słuchowego

Profesjonalne aparaty kosztują mnóstwo pieniędzy, a tanie urządzenia powiększają ubytek słuchu

Ceny aparatów słuchowych osiągają horrendalne stawki, a mimo to nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Jakość słuchu wcale się nie polepsza, a wręcz przeciwnie - używające ich osoby skarżą się na niewystarczającą poprawę słuchu oraz niewygodę ich użytkowania. Z kolei tanie aparaty słuchowe mogą przyczynić się do powiększania ubytku słuchu poprzez nieodpowiednie zabezpieczenie komórek słuchowych przed zbyt intensywnymi dźwiękami otoczenia.

Zdjęcie aparatu słuchowego

Piszczą i trzeszczą

Aparaty słuchowe wydają nieprzyjemne dla ucha dźwięki, takie jak piski i trzaski, które mogą przyczyniać się do zwiększania niedosłuchu. Powstają one wtedy, gdy wkładka uszna ma nieodpowiedni kształt. Piski i trzaski zwykle pojawiają się podczas jedzenia, mówienia, a czasami nawet bez żadnego konkretnego powodu.

Zdjęcie aparatu słuchowego

Wykluczają z życia społecznego, a dobór odpowiedniego aparatu słuchowego jest praktycznie niemożliwy

Osoby noszące aparaty słuchowe wstydzą się korzystać z tych urządzeń na przykład w miejscach pracy. Źle wyprofilowane urządzenia, które zazwyczaj są wykonywane z bardzo słabej jakości materiałów, często wypadają z ucha. Aparaty słuchowe wykluczają również ich użytkowników z życia społecznego. Osoby te zazwyczaj wstydzą się prosić o kilkukrotne powtarzanie tego samego słowa, dlatego też izolują się od otoczenia i wychodzą z domu tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Zdjęcie aparatu słuchowego

Podgłaśniają dźwięk tylko w momencie noszenia w uchu

Noszenie aparatu słuchowego nie jest jednoznaczne z poprawą słuchu na stałe. Słyszysz lepiej tylko wtedy, gdy urządzenie znajduje się w uchu. Po jego wyjęciu niedosłuch powraca. Co to oznacza? Nie możesz używać aparatu słuchowego na przykład podczas kąpieli, snu czy wyjścia na basen.

Zdjęcie aparatu słuchowego

Inne dostępne metody takie jak: wzmacniacze słuchu, pałeczki i świecowanie, nie dają spodziewanych rezultatów, a nawet zagrażają zdrowiu

Świecowanie uszu to niebezpieczny zabieg, który niesie ryzyko poparzenia, a nawet uszkodzenia błony bębenkowej. Najczęściej występującymi powikłaniami, które mogą pojawić się po zabiegu świecowania, są niedrożność kanału słuchowego bądź tymczasowa utrata słuchu. Nie wolno używać również pałeczek, ponieważ powodują one głębsze przepchnięcie woskowiny do przewodu słuchowego, a w konsekwencji jego całkowite zatkanie. Z kolei wzmacniacze słuchu sprawiają, że do uszu dociera jednolita, głośna ściana dźwięku. Oznacza to, że wszystkie dźwięki, w tym hałas, zostają wzmocnione.

Olejek prof. Clarke’a – Cichego to prawdziwa rewolucja w walce o odzyskanie dawnej sprawności słuchowej

Biomedyczna metoda makro-molekularna prof. Clarke’a - Cichego bazuje na naturalnych substancjach pochodzenia roślinnego. Nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Już po kilku godzinach od 1. zastosowania eliminuje szumy uszne i trzaski, a także pozwala na wyłapywanie każdego dźwięku z otoczenia.

Dzięki odpowiedniemu stężeniu naturalnych składników ma o 700% silniejsze właściwości regenerujące niż jakakolwiek dotychczasowa metoda walki z niedosłuchem.

Odzyskasz 100% sprawności słuchowej dzięki temu unikalnemu rozwiązaniu

Ta nowatorska formuła jest już dostępna w sprzedaży detalicznej pod nazwą Tonosin Oil. Ma postać olejku bazującego na naturalnych składnikach wyekstrahowanych z roślin bogatych we właściwości stymulujące uszkodzone komórki słuchowe, automatycznie rozpoczynając proces ich regeneracji. Stosowanie olejku jest w pełni bezpieczne dla organizmu, nie wywołuje podrażnień ani reakcji alergicznych. Olejek na słuch jest bardzo łatwy w stosowaniu i ma przyjemny zapach. Wystarczy zakropić go do uszu 2 razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem. Dzięki łatwemu sposobowi użytkowania nie będziesz czuł dyskomfortu, jak w przypadku wystających z ucha aparatów czy wzmacniaczy słuchu.

Za sprawą licznych badań przeprowadzonych w renomowanym Centrum ds. Leczenia Układu Słuchu Hörselbehandling znajdującym się w szwedzkim Malmö, badaczom udało się dowieść ponad wszelką wątpliwość skuteczność tej metody. Została opatentowana i jest wykorzystywana nawet przez prywatne ośrodki laryngologiczne dla zawodowych muzyków.

Skuteczność potwierdzona licznymi badaniami laboratoryjnymi

Specjaliści są przekonani, że nie ma takiej wady słuchu, której nie zregenerowałaby unikalna formuła prof. Clarke’a - Cichego. To jedynie kwestia czasu – u niektórych 100% sprawności słuchowej powraca już po 1. zastosowaniu, inni zauważają poprawę słuchu i zwiększony zakres słyszenia po 5 – 7 dniach. Wiele zależy od stopnia uszkodzenia nerwu słuchowego, ale fakt, że innowacyjna kuracja jest w stanie odwrócić nawet pełną głuchotę oznacza, że jesteśmy świadkami odkrycia, jakie do tej pory nie było dostępne na rynku!

W przeprowadzonych testach laboratoryjnych potwierdzono, że nowo odkryta biostymulująca aktywna formuła olejku, ma blisko 98% skuteczności. Osoby między 22. a 95. rokiem życia, biorące udział w badaniach, potwierdziły redukcję szumienia aż o 87%, 5 – krotnie lepszą zdolność do wyłapywania szeptów i głosów w tłumie oraz radykalną poprawę słyszalności mowy ludzkiej oraz radia i TV. Zapytani, kiedy ostatni raz słyszeli tak dobrze, w 96% przypadków odpowiadali – „między 24., a 35. rokiem życia”.

Udokumentowana skuteczność

Badane osoby przywróciły dawną sprawność słuchową już po kilku dniach stosowania kuracji prof. Clarke’a - Cichego.

W kolejnych dniach testów badani wyeliminowali ból i dyskomfort spowodowany uczuciem zatkanego ucha oraz zredukowali irytujące dolegliwości wywołane wieloletnią pracą w hałasie. Następne dni pozwoliły nawet 15 – krotnie zwiększyć ostrość, głośność i jakość dźwięków. Kuracja umożliwiła również podejmowanie rozmów w tłumie, np. podczas jazdy środkami komunikacji, a słyszalność szeptów wróciła do poziomu sprzed lat. Ponadto, uszkodzone komórki rzęsate w uchu wewnętrznym zostały poddane procesowi autoregeneracji. Oznacza to, że ta innowacyjna, biomedyczna kuracja nie tylko przywraca pełen zakres słyszalności, ale również cofa wyrządzone przez lata szkody.

Udokumentowane efekty kuracji mówią same za siebie:

Poprawa komfortu słyszenia

Pasek

Zmniejszenie szmerów, trzasków i pisków

Pasek

Nawet 15 – krotne zwiększenie ostrości, głośności i czytelności dźwięków

Pasek

Możliwość „wyłapywania” każdego dźwięku z otoczenia

Pasek
  • 1 tydzień - Poprawa komfortu słyszenia nawet o 78% w stosunku do stanu sprzed rozpoczęcia kuracji.

  • 2 tydzień - Zmniejszenie szmerów, trzasków i pisków, a także eliminacja bólu i dyskomfortu spowodowanego uczuciem zatkanego ucha i głębokimi zanieczyszczeniami przewodu słuchowego.

  • 3 tydzień - Nawet 15 – krotne zwiększenie ostrości, głośności i czytelności dźwięków oraz poprawa słyszenia wysokich tonów i niskich dźwięków.

  • 4 tydzień - Możliwość „wyłapywania” każdego dźwięku z otoczenia, umożliwienie podejmowania rozmów w tłumie, np. podczas jazdy środkami komunikacji.

Pani Beata Wojciechowska (53 lata) z Morąga to jedna z pierwszych osób w Polsce, które zastosowały kurację Tonosin Oil.

Użytkownik

„Kto nigdy nie miał problemów ze słuchem, ten nie wie, co to za męczarnia. Na koniec dnia pracy słyszałam jedynie trzaski i szumy w uszach. Pracowałam w fabryce, w której natężenie dźwięku przekraczało 90 dB. Niby pracowałam w słuchawkach, ale to i tak nic nie dawało. Kiedy dzieci przyjeżdżały do mnie na niedzielne obiady, ciągle musiałam prosić o powtórzenie tego, co ktoś do mnie mówi. Czułam się jak staruszka, wszyscy się ze mnie śmiali.

Z każdym kolejnym dniem słyszałam coraz lepiej, zniknęły szumy, trzaski i piski, mogłam „wyłapać” głosy w tłumie i nie musiałam prosić o powtórzenie każdego słowa. Mija 25. dzień kuracji, a ja słyszę jakbym miała 20 lat mniej. Dziękuję profesorze!”

Kuracja prof. Clarke’a - Cichego pozwoli Ci przywrócić sprawność słuchową w zaledwie 28 dni, a przy tym naturalnie i w 100% bezpiecznie

Skuteczność olejku Tonosin Oil została dowiedziona ponad wszelką wątpliwość przez renomowany szwedzki ośrodek badawczy. Prof. Clarke - Cichy nieustannie otrzymuje nominacje do nagród za odkrycie badawcze oraz tytuł doktora honoris causa na największych światowych uczelniach.

Dobra wiadomość jest taka, że można otrzymać Tonosin Oil ze specjalnym dofinansowaniem. Specjalna oferta obowiązuje do końca . Olejek na słuch Tonosin Oil prof. Clarke’a - Cichego można zamówić za pośrednictwem poniższej strony.

Uwaga!
Odwiedzający naszą stronę mają wyłączną możliwość zamówienia. Tonosin Oil do 50% taniej! Aby to zrobić, uruchom koło fortuny, naciskając przycisk "SPIN", a następnie zaczekaj, aż całkowicie się zatrzyma. Kto wie, może jesteś szczęściarzem, który może dziś zaoszczędzić dużo pieniędzy! Powodzenia!

SPIN
Gratulacje!

Możesz zamówić Tonosin Oil z 50% zniżką!

OK
274zł 137zł

Pospiesz się, aby zamówić z rabatem, aż oferta zostanie przekazana do następnego czytelnika!#sluch #gluchota #olejek #do uszu

Komentarze (21)

Czytaj komentarze do artykułu ”Producenci aparatów słuchowych ...”

Tadziuuu15 min temu

Nie spodziewałem się aż takiej rewelacji. Zdecydowanie polecam!

Odpowiedź

Beatka Truskawkay20 minut temu

Po tym artykule, od razu postanowiłam ten olejek zamówić. Teraz nie mogę się doczekać kuriera.

Odpowiedź

Kondziu8910 minut temu

@Beatka Truskawka ja wczoraj otrzymałem przesyłkę. Mam nadzieję, że to będzie strzał w dziesiątkę.

0
Odpowiedź

Marcelineczka30 minut temu

Nigdy nie pomyślałabym, że taki niepozorny olejek może działać takie cuda. Po prostu rewelacja. Wszystkie dolegliwości przeszły mi jak ręką odjął. Polecam z całego serca!

0
Odpowiedź

Mariolka1 godzinę temu

Chyba też muszę zamówić ten olejek.

Odpowiedź

Kawał_Chłopa10 minut temu

@Mariolka nie ma się nad czym zastanawiać. Cena wysoka nie jest, a rezultaty naprawdę zaskakują. I to pozytywnie!

Odpowiedź

Jacentyxddd1 godzinę temu

Dwóch moich kolegów już zastosowało ten olejek i w końcu nie krzyczą ciągle: „Co, co? Jacuś mów głośniej, nie słyszę Cię”

Odpowiedź

Andrzeeeju30 minut temu

@Jacentyxddd a w jakim wieku są Twoi koledzy? Bo zastanawiam się, czy zamówić tę kurację swojemu tacie.

Odpowiedź

Jacentyxddd10 minut temu

@Andrzeeeju obaj są po 50 -stce. Zamawiaj, na pewno pomoże też Twojemu tacie.

Odpowiedź

Halinka_Nie_Kiepska2 godziny temu

Muszę przyznać, że profesor to po prostu geniusz. Stworzyć tak rewolucyjną kurację, to naprawdę coś! Jestem dumna z tego, że osoby z polskimi korzeniami mają takie dokonania na swoim koncie. Aplikacja jest bardzo łatwa a olejek działa bez zarzutu! Polecam wszystkim!

1
Odpowiedź

Mireczek2 godziny temu

Cudo, po prostu cudo!

Odpowiedź

Malwinaaaaa3 godziny temu

Rewelacyjny produkt. A ja tyle pieniędzy wydałam na ten durny aparat słuchowy i po co? Po miesiącu i tak wylądował w koszu na śmieci. Sami widzicie na zdjęciu, jakie to było niepraktyczne. Nie wiem, co by było, gdyby nie ten olejek. Teraz stoi sobie na półce w łazience, wygląda tak ładnie i dyskretnie.

Odpowiedź

Anusia3 godziny temu

Polecam tę kurację każdemu, niezależnie od wieku.

0
Odpowiedź

Darek4 godziny temu

To naprawdę działa, niesamowite. Wywaliłem już ten niewygodny aparat słuchowy, przez który wszyscy się ze mnie śmiali. Teraz nikt nie widzi, że trzymam na półce taki dyskretny olejek.

Odpowiedź

Agatka Watka5 godzin temu

Ten olejek nie dość, że działa, to jeszcze obłędnie pachnie. Polecam!

Odpowiedź

Elka5 godzin temu

Trochę się boję, ale chyba warto spróbować.

Odpowiedź

Kamila4 godziny temu

@Elka mi pomógł, więc Tobie też. Zamawiaj od razu!

Odpowiedź

Kaśka 90006 godzin temu

Ten olejek jest objęty Europejską Gwarancją Najwyższej Jakości, więc jestem przekonana, że jest skuteczny.

Odpowiedź

Januszek9 godzin temu

Nie wierzę własnym uszom, ale słyszę każdy szept.

Odpowiedź

Baśka_Miała10 godzin temu

Bajka, po prostu bajka!

Odpowiedź

Filipcio13 godzin temu

Znowu słyszę jakbym miał 20 lat. Polecam!

Odpowiedź
Wyprzedaż
Oferta specjalna

Wyróżnione artykuły: